Schorzenie takie jak łokieć tenisisty wymaga niezwłocznej konsultacji ze specjalistą, który dobierze indywidualnie dopasowane leczenie pozwalające zniwelować nieprzyjemne objawy i zapobiec pogłębieniu choroby.

Wyczynowe uprawianie sportu wiąże się często z urazami, które dają się we znaki w życiu codziennym, utrudniając sprawne funkcjonowanie i uniemożliwiając aktywność sportową. Jednym z nich jest tzw. łokieć tenisisty. Schorzenie to może w najcięższym wypadku wymagać operacji. W lżejszych przypadkach leczy się je falą uderzeniową oraz wstrzykiwaniem bogatopłytkowego osocza. Ogólnie rzecz biorąc – jego leczenie polega na pobudzeniu uszkodzonych tkanek do intensywnej regeneracji. Stosuje się również niezbędną do szybszego wyzdrowienia rehabilitację z wykwalifikowanymi specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie.

Klinika  Handproject Clinic http://www.handproject.pl to jedno ze specjalistycznych miejsc, w którym można poddać się efektywnemu leczeniu nie tylko łokcia tenisisty, ale i innych schorzeń i urazów kończyny górnej i dolnej – na przykład przykurczu palców czy dłoni. W Klinice można wykonać zaawansowane technicznie zabiegi chirurgiczne, takie jak artroskopia stawów, zabiegi mikrochirurgiczne, alloplastyki stawów, rekonstrukcja ścięgien, więzadeł oraz leczenie złamań.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here