Ćwicz wszystkie grupy mięśni. Wielu ludzi chce skupiać się wyłącznie na zdrowiu kardiowym (bieganie, jazda na rowerze itp.) Lub treningu siłowego. Jednak naprawdę zdrowe ciało musi ćwiczyć oba zestawy mięśni.

Nie tylko robi się kilka różnych czynności, które działają wszystkie twoje mięśnie (co może pomóc zapobiec urazom), a także uniemożliwia znudzenie. Dołącz do treningu tlenowego i treningu siłowego w swojej rutynie.

Celuj w 150 minutach umiarkowanej aktywności aerobowej lub 75 minutach intensywnej aktywności tygodniowo. Umiarkowana aktywność aerobowa obejmowałaby takie rzeczy, jak chodzenie czy lekka jazda na rowerze. Aktywna aktywność obejmowałaby takie rzeczy, jak jogging, bieganie i intensywna jazda na rowerze.

Zachowaj ostrożność podczas ćwiczeń. Podczas ćwiczeń jest konieczne dla zdrowego ciała, jeśli nie przestrzegasz pewnych środków ostrożności i ćwiczeń prawidłowo, narażasz ciało na ryzyko obrażeń. Upewnij się, że traktujesz ciało z szacunkiem podczas pracy.

Łatwość w rutynowej sprawności. Nie próbuj wychodzić z siedzącego trybu życia, aby pracować na siłowni pięć dni w tygodniu. Daj sobie małe cele fitness, takie jak robienie pewnych kroków dziennie lub bieganie przez pół mili, a potem milę, a potem dwie mile.

Bądź uwodniony. Powinieneś łyczyć wodę podczas ćwiczeń. Odwodnienie może doprowadzić do zawrotów głowy lub bóle głowy podczas treningu potowego.

Spędź dzień między treningami treningowymi.

Zdobądź partnera fitness. Mieć kogoś, aby chodzić, lub zacząć ćwiczyć zajęcia grupowe z lokalną siłownią, może być motywacyjny. Może to również pomóc, zapewniając kogoś, kogo znasz, który może obserwować znaki, które przekraczają.

bodyandmind-pl