Masaż skóry głowy. Masowanie jakiejkolwiek części ciała poprawia krążenie poprzez zwiększenie przepływu krwi do obszaru, a skóra głowy nie jest wyjątkiem. Podczas masażu głowy, zwiększamy przepływ krwi pobudzając mieszki włosowe do wzrostu. Spróbuj masować skórę głowy za każdym razem, kiedy jesteś pod prysznicem. Użyj końcówek palców, aby delikatnie przetrzeć skórę głowy w ruch kołowy.

Powtórz ten proces tyle razy, ile chcesz. Ma dodatkową zaletę zmniejszenia napięcia i pomaga poczuć się spokojnie.

Pocieraj skórę głowy olejkami eterycznymi. Wykazano, że niektóre olejki eteryczne pomagają pobudzić wzrost włosów. Zwiększyć korzyści wynikające z masażu głowy, pracując w niewielkiej ilości olejku eterycznego. Wlać od pięciu do dziesięciu kropli oleju przez palce i masować olej na całej skórze. Wypróbuj jeden z olejków eterycznych:

Mięta pieprzowa, która poprawia krążenie.

Olej z drzewa herbacianego, który łagodzi skórę głowy i pomaga zmniejszyć łupież.

Olejek cytrynowy, który sprzyja zdrowiu. Jeśli twoje włosy są suche lub cienkie, obróbka jej przy użyciu pożywnej maski może przywrócić jej blask. Uzupełniająca maska ​​do włosów może nie pomóc włosom szybko rosnąć, ale chronić włosy, które nie powodują, że będziesz musiał podciąć rozdwojone końce i zrobić krok wstecz w podróży, aby mieć dłuższe włosy. Oto jak zrobić maskę do włosów:
Rozbić jedno jajko w misce i lekko roztrzepać.

Wymieszaj dwie łyżeczki jogurtu i jedną łyżeczkę miodu.

Stosuj do mokrych włosów przez 20 minut.

umalgosi