Nowoczesne rozwiązania technologiczne w laserze Epilab

Laser Epilab, czyli nowoczesne, wysokiej jakości urządzenie do epilacji, wyprodukowane przez niemiecką firmę, jest obecnie jednym z najskuteczniejszych dostępnych na rynku laserów do usuwana owłosienia.

Laser Epilab to w 100% bezpieczna, niemiecka technologia, która wykorzystuje aż 6 opatentowanych najnowocześniejszych rozwiązań. Dzięki temu lasera Epilab można używać przy wszystkich typach karnacji. Poniżej wyszczególniono kilka unikatowych rozwiązań zastosowanych w technologii Epilab:

System podwójnego ogniskowania – Epilab wykorzystuje dwie długości fal: 800 nm i 950 nm. Dzięki temu może on niszczyć włosy zarówno ciemne, jak i te jasne. Dzieje się to dzięki uszkadzaniu nie tylko komórek barwnikowych, ale również mikronaczyń odżywiających włos. Połączenie dwóch długości fal ułatwia też pracę w trudno anatomicznie dostępnych miejscach np. w okolicach intymnych. Epilab można stosować na skórę opaloną i przy ciemnej karnacji.

Nakładka TAPER – dzięki niej wiązka promieniowania lasera rozprowadzana jest bezboleśnie. Dodatkowo dostępne w ofercie są różne inne nakładki, które umożliwiają pracę w szczególnych warunkach np. przy ciemnej karnacji.

System ABS – jest to nowoczesny system, który nie dopuszcza do powstania poparzeń.

Unikalny potrójny system chłodzenia – skóra na poziomie naskórka schładzana jest do temperatury -5 °C. Chłodzenie ma miejsce bezpośrednio w czasie zabiegu i sprawia, że jest on bezbolesny.

Tryb pracy Smooth Pulse – zapewnia szybką pracę przy częstotliwości do 12Hz.

Technologia Double Pulse® – umożliwia skuteczną i bezpieczną pracę ze skórą opaloną.

Binatural-jedyny w Polsce dystrybutor lasera Epilab

Binatural, renomowany dostawca sprzętu z dziedziny medycyny estetycznej i kosmetologii, o ponad 10 letniej tradycji, jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce lasera Epilab. Laser Epilab jest technologią przełomową a my, oprócz niezbędnych informacji o produkcie, zapewniamy również wsparcie serwisowe na terenie Polski i niezbędne szkolenia w dziedzinie obsługi. Pełni entuzjazmu przedstawiamy Państwu Epilab, produkt najwyższej klasy technologicznej, wyposażony w zaawansowane rozwiązania i cieszymy się, że jest już dostępny dla polskich gabinetów kosmetycznych.