Sklep medyczny online

Artykuły i akcesoria medyczne to produkty, które są niezbędnym wyposażeniem różnego rodzaju placówek nie tylko medycznych, ale także związanych z pielęgnacją osób starszych i schorowanych, którzy wymagają specjalistycznej, całodobowej opieki. Hurtownia medyczna zapewnia bogaty i różnorodny asortyment tego rodzaju produktów.

Produkty sterylne, codziennego użytku, do pielęgnacji i higieny

Sklep medyczny online zapewnia szybki dostęp do tego rodzaju produktów, które są wykorzystywane podczas codziennej pracy każdej placówki medycznej publicznej jak i prywatnej. Znajdą się tu wszelkie tego rodzaju akcesoria, które pochodzą od sprawdzonych i certyfikowanych dostawców. Są to między innymi materiały opatrunkowe, higieniczne i pielęgnacyjne (np. podkłady higieniczne, podkłady jednorazowe czy maty chłonne), jednorazowe maseczki sterylne do nebulizacji, różnego rodzaju cewniki, dreny, a także artykuły pomocnicze jak pieluchomajtki, pieluchy czy wkładki dla kobiet i mężczyzn. A także różnego rodzaju środki do dezynfekcji, apteczkii produkty dla ratownictwa medycznego, fartuchy i kombinezony jednorazowe. Hurtownia zaopatrzenia medycznego dysponuje produktami od ręki, wystarczy tylko złożyć odpowiednio wcześniej zamówienie.

Urządzenia medyczne oraz rehabilitacyjne

Są to różnego rodzaju akcesoria, bez których przychodnie, kliniki, szpitale i gabinety medyczne nie mogą pracować. Hurtownia medyczna posiada tego rodzaju specjalistyczny sprzęt, który może być również wykorzystywany w warunkach domowych. Są to między innymi termometry bezdotykowe różnego rodzaju, specjalistyczne nebulizatory oraz inhalatory, wagi, ciśnieniomierze różnego rodzaju, np. elektroniczne, naramienne, nadgarstkowe, koncentratory tlenu oraz różnego rodzaju sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny jak stabilizatory, poduszki ortopedyczne, masażery, materace przeciwodleżynowe.

Sprzęt i akcesoria niezbędne w pracy lekarza

Sklep medyczny online zapewnia również różnego rodzaju sprzęt i akcesoria niezbędne w codziennej pracy każdego lekarza specjalisty. Znajdą się więc tutaj urządzenia diagnostyczne jak stetoskopy, żele do USG i EKG, szpatułki laryngologiczne, fartuchy i obuwie, różnego rodzaju narzędzia chirurgiczne, laryngologiczne i inne. Hurtownia zaopatrzenia medycznego zapewnia produkty wysokiej jakości i od sprawdzonych producentów.