włókna
fot. pixabay.com

Przerzedzona fryzura i łysienie to problem, z którym zmaga się wiele kobie, a zwłaszcza mężczyzn. Kiedy proces ten zachodzi intensywnie i włosy wypadają w dużej ilości, trudno nam zaakceptować pojawiające się placki łysiny. Osłabione i zniszczone włosy możemy ratować regenerującymi preparatami, serum przeciw wypadaniu włosów. Jednak przy sporej ich utracie lepiej nie obciążać dodatkowo kosmyków, aby ich nie osłabić. Lepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie włókien keratynowych. 

Zobacz też: http://www.beyouty.pl/pozegnaj-sie-z-lysymi-plackami-za-pomoca-wlokien-keratynowych/

Przyczyny łysienia

Chociaż medycyna i technologia wciąż idą na przód nadal jeszcze nie mamy efektywnej kontroli nad wypadaniem włosów. Może być ono spowodowane kilkoma czynnikami. Łysienie, które staje się coraz bardziej zauważalne wraz z wiekiem z reguły wynika z zaburzeń, zmian hormonalnych. Proces ten potęguje dodatkowo stres, którego niemal wszyscy mocno doświadczamy na co dzień. Nie pomaga nam też dieta, która nie dostarcza wszystkich niezbędnych witamin i mikroelementów. Jemy na szybko, nie bardzo zwracając uwagę na jakość naszego pożywienia, a co najgorsze nie patrzymy na nie całościowo, nie planujemy posiłków na cały dzień, tylko doraźnie zaspokajamy głów. Skutki niedoborów składników odżywczych jeśli można je zniwelować, dzieję się to powoli i wymaga odpowiedniej kuracji. Podobnie wygląda to w przypadku schorzeń skórnych, które również przekładają się na kondycję naszych włosów. 

Włókna keratynowe

Zanim terapia zacznie działać możemy siegnąć po doraźne środki zagęszczania włosów, aby móc znów cieszyć się piękną fryzurą. Niezadowolenie ze swojego wyglądu, kompleksy odbijają się na innych dziedzinach naszego życia. Warto więc zainwestować we włókna keratynowe, które pomogą nam pozbyć się kompleksów. To preparat ze specjalnie spreparowanych włókien keratynowych, który stosujemy na wyłysiałe miejsca. Włókna przyklejają i stapiają się z naturalnymi włosami tworząc przestrzenną kompozycję, która tuszuje brak włosów w pewnych miejscach. Dzięki temu, że włókna są przycięte w odpowiedni sposób i maja niewielkie rozmiary, są praktycznie niezauważalne gołym okiem. Doskonale stapiają się z włosami tworząc naturalny efekt zagęszczenia. 

Przeczytaj też:  http://domosia.pl/boraks-ekologiczne-sprzatanie/