zwolnienie l4 online

Niestety, każda pracująca osoba, w jakiejkolwiek branży by to nie było, wie co to znaczy, wstać pewnego poranka i nie móc kompletnie przez chorobę wziąć się w garść. Choroba pochłania cały czas organizm i umysł i nie jesteśmy w stanie wtedy pracować, myśleć, normalnie funkcjonować. Nie można też narażać siebie i innych na niebezpieczeństwo, dlatego pozostanie wtedy w domu to najlepsze rozwiązanie.

Jednakże nie może tak być, że zostajemy sobie w domu, od tak sobie. By móc to dokonać w prawnie poprawny sposób potrzeba nam zwolnienia L4, które przedłużymy swojemu pracodawcy, jako dowód potwierdzający nasz stan chorobowy, a które również trafi do ZUS’u, odpowiedniej placówki, która zadba o nasze wynagrodzenie w czasie choroby. Tu znowu pojawia się przerażenie w naszej głowie, jak w takim stanie wzmożonej choroby możemy wybrać się do przychodni, czekać w tych wszystkich kolejkach, męczyć się i to tylko po to by dostać do ręki świstek papieru.

Na szczęście już nie musimy, w obecnych czasach czeka na nas opcja zwolnienie lekarskie przez internet. Takie zwolnienie L4 online, możemy uzyskać w zaledwie 15 minut. To niesamowicie wygodna i świetna sprawa, dla każdego kto potrzebuję takiego zwolnienia dla swojego pracodawcy.

Konsultacje medyczne online

Konsultacja lekarska online na lp.e-zwolnienie24h.pl świadczy dla nas takie usługi. Wyobraź sobie ten moment, w którym nie zdążając porządnie dopić swojej kawy porannej, a już czeka na ciebie e-zwolnienie lekarskie L4. Wystarczy wejść na stronę, dokonać dla siebie bezpiecznej rejestracji, a po skończonej e-konsultacji medycznej, uzyskać e-receptę oraz zwolnienie lekarskie, tak zwane e-ZLA, które zostanie od razu przesłane do pracodawcy jak i do ZUS-u.

Oczywiście wiele osób, zwłaszcza tych tradycjonalistów miewa jeszcze obawy, ale jak to tak, mój szef otrzyma e-zwolnienie? Czy to legalne? Oczywiście, że tak! Placówka e-zwolnienie24h.pl to Centrum medyczne. które dba o swoich pacjentów, przede wszystkim pomagając w chorobie, a następnie dbając o to by otrzymali odpowiednie leki, ale i zwolnienie lekarskie, tak potrzebne by w pracy nasi współpracownicy wiedzieli co się z nami dzieje, ile nas nie będzie, a w ten sposób mogą się odpowiednio zorganizować. Zwolnienie L4 online to takie samo, równoprawne zwolnienie, tylko zdobyte w swobodny sposób, z zacisza domowego, w naszych wygodnych fotelach, w szlafroku. Najczęściej osoby, które skorzystały już z takiej opcji leczenia, wracają by w swobodny sposób przejść przez wizytę lekarską, a później cieszyć się już tylko rekonwalescencją, ze zdobytymi odpowiednimi dokumentami jak recepta i zwolnienie z pracy.