Jeżeli szukasz farby do włosów Wella to jesteś w odpowiednim miejscu! Farby do włosów Wella zapewnią Ci bardzo trwały, intensywny kolor, skuteczną ochronę przed szkodliwymi czynnikami oraz dogłębne odżywienie włosów, a wszystko tow przystępnej cenie!

Profesjonaliści marki Wella od ponad 130 lat dwoją się i troją, by każda z nas mogła cieszyć się pięknymi i zdrowymi włosami w wymarzonym dla siebie kolorze. Farba Wella pozwala w niezwykle łagodny dla struktury włosa sposób osiągnąć bardzo intensywne, żywe, a co najważniejsze trwałe barwy.

Włosy jak z salonu

Doświadczeni fryzjerzy z przyjemnością stosują farby do włosów Wella, bowiem klientki wychodzą z salonu zadowolone i chętnie wracają. Nic nie szkodzi na przeszkodzie, abyśmy spróbowały ten sam efekt osiągnąć w domu, tym bardziej że farby do włosów Wella są bardzo proste w użyciu, a szczegółowa instrukcja prowadzi nas przez całą procedurę za rękę. Czas spędzony z farbą Wella na głowie uprzyjemni nam piękny zapach kosmetyku, do którego z radością będziemy wracać.

Rozjaśniamy lub zmieniamy

Każda z pań znajdzie na półce z farbami do włosów Wella swój wymarzony kolor.Wszystkie odcienie klasycznego brązu zadowolą panie, którym zależy na spokojnym, ciepłym odcieniu, doskonale pokrywającym siwiznę.

Z kolei blondynki mogą poeksperymentować z odcieniem dzięki szerokiej gamie kolorów, od chłodnej platyny, aż po stare złoto. Jeśli szukasz po prostu rozjaśniacza, który pozwoli Ci uzyskać piękny, chłodny odcień blond, to użyj rozjaśniacza Wella – preparat jest w stanie rozjaśnić włosy aż o 7 tonów i całkowicie wyeliminować ich ciepły, żółty odcień na rzecz pięknej, chłodnej barwy. Nadaje się do zastosowania zarówno przez naturalne, jak i farbowane blondynki.

Cenione szaleństwo

Spore pole do popisu będą miały także bardziej odważne dziewczyny, które mogą pobawić się włosami różowymi, niebieskimi, czy zielonymi. Bez problemu także uzyskasz głęboki fiolet, który przypomina kolor jagód ze śmietaną.

Farby do włosów Wella są znane i cenione na całym świecie. Dzięki kosmetykom Wella osiągniesz wymarzony kolor włosów, który przez wiele tygodni nie straci nic ze swojej intensywności, a Twoje włosy będą wspaniale odżywione i pełne unikalnego blasku!